KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15143211
nr 1514 3211
Färgetsning
Lundberg. Signerad, numrerad 63/100, daterad 1977. Bildmått: 50x49 cm, yttermått inklusive ram: 71x69 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:29:02
5/1 23:22:32
100 kr
9/1 15:31:19